رازوه نامی کردی به معنای آراسته‌شده است.

شرکت بازرگانی تمدن راه ابریشم فعالیت خود را از سال 1389 در تهران آغاز کرد، اما هفت سال بعد به واسطه‌ی ملاقات مدیرعامل کنونی رازاوه با مدیر یکی از معتبرترین و خوش‌نام‌ترین شرکت‌های اروپایی به خدمت‌رسانی در زمینه‌ی معماری و اجرای منظر مشغول شد. جلسه‌ی آرش فولادیان‌پور با ماسیمو آلورتی مدیرعامل شرکت ایتالیایی پاگرا برای عقد قرارداد تجاری برگزار شد، اما در نهایت پس از چند ماه بررسی بازار و امکان‌سنجی، پیشنهاد همکاری بیشتری از سوی شرکت ایتالیایی مطرح گردید و تمدن راه ابریشم نمایندگی رسمی پاگرا در ایران را دریافت کرد. پس از چندی جهت توسعه‌ی کسب و کار و دسترسی به ایده‌های نو این شرکت دفتر خود در کانادا را نیز راه‌اندازی نمود و هم‌اکنون در دو شهر تهران و ونکوورفعالیت دارد.

Image
Image

از آن ملاقات تا به امروز ما در شرکت بازرگانی تمدن راه ابریشم تحت برند رازاوه و با همکاری متخصصان کارآزموده‌ی معماری، عمران و فضای سبز به معماری، طراحی و سامان‌دهی منظر پرداخته‌ایم و فضاهای طبیعی، پایدار و سازگار با محیط زیست را به مشتریان خود ارائه کرده‌ایم.

ما با استفاده از
تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های مدرن و به‌روز دنیا
در کنار دانش و تجربه‌ی خود،
افتخار داریم که
گامی برای تغییر و نوآوری برداشته‌ایم.

ماموریت و تعهد ما اجرای کامل پروژه‌های معماری منظر با استانداردهای بین‌المللی برای جلب رضایت مشتریان است و ضمن آن می‌کوشیم از رشد ذهنی و تفکر خلاق نیز حمایت کنیم.

ما بر آنیم تا با به‌کارگیری سلیقه‌ی اصیل ایرانی در کنار تجربه و دانش نوین معماری ایتالیا، شکل سنتی و قدیمی این صنعت در ایران را تحت تاثیر قرار داده و محصولاتی در کلاس جهانی برای مشتریان خود فراهم کنیم.

Image